آموزش دوخت کیف پول چرم دست دوز با الگو

4 سال پیش

سلام به همه ی شما دوستان هنرمندم امیدوارم حالتون عالی باشه. امروز یه مطلب آموزش دوخت کیف پول چرم  زیبا براتون آماده كردیم.

چرم دوزی هنر زیبایی هست كه برای ساخت كیف و كفش و گاها لباس و جاكلیدی استفاده میشه.با یادگیری این هنر می تونید برای خودتون و اطرافیان تون كیف های زیبا و متنوع بدوزید و به اصطلاح(به خودكفایی برسید)مخصوصا خانوم ها كه داشتن كیف و كفش های زیاد رو خیلی دوست دارند.پس همراه ما باشید با آموزش دوخت كیف پول زیبای چرمی:

شما می توانید در این آموزش از وسایل حرفه ای یا از وسایل ابتدایی چرم دوزی استفاده کنید. من از وسایلی استفاده می کنم که نه زیاد پیچیده و نه زیاد ساده هستند. شما می توانید این وسایل را به راحتی از فروشگاه اینترنتی ما تهیه نمایید.

همچنین برای دیدن آموزش دوخت انواع مختلف کیف پول چرم دست دوز میتوانید به سایت هنری سر بزنید

 

وسایل مورد نیاز برای دوخت کیف پول چرمی:

 

مراحل آموزش:

مرحله ی اول:

قطعاتی كه در تصویر زیر می بینید با اندازه ی مشخص شده از چرم ببرید

مرحله ی دوم:

مطابق تصویر زیر،روی قطعات مشخص شده خط بكشید و با پانچ یا یك شی نوك تیز سوراخ هایی تا حد امكان با فاصله های مساوی ایجاد كنید

مرحله ی سوم:

دكمه ها رو به جای مناسب وصل كنید

مرحله ی چهارم:

حالا قسمت های كوچیك رو روی قطعه ی بزرگ بگذارید و با فواصل منظم سوراخ كنید و با نخ بدوزید

دوخت كیف پول زیبای چرم دوزی شما به پایان رسید و كیف آماده س.می تونید با قطعات رنگی چرم روی اون طرح های مورد علاقه تون رو بدوزید

از کیف پول چرمی دست دوز خود، لذت ببرید !

همچنین برای یادگیری آموزش نقاشی روی چرم میتوانید به سایت هنری سر بزنید.

.

همچنین این موضوع نیز می تواند برای شما جالب باشد: آموزش دست سازه های چرمی

چنانچه شما هنرمندان عزیز تمایل دارید تا آموزش های بیشتری را در این زمینه فرا بگیرید، می توانید به صفحه آموزش چرم دوزی مراجعه کرده و تمامی آموزش های لازم برای هنر چرم دوزی را با بهترین کیفیت یاد بگیرید.

 

سایت منبع:www.handmadiya.com

0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه