آموزش دوخت کیف پول چرمی دست دوز با الگو

1 سال پیش
۴٫۸ (۹۵٫۳۸%) ۱۳ votes

سلام به همه ی شما دوستان هنرمندم امیدوارم حالتون عالی باشه?امروز یه مطلب آموزش دوخت كیف پول چرمی زیبا براتون آماده كردیم.

چرم دوزی هنر زیبایی هست كه برای ساخت كیف و كفش و گاها لباس و جاكلیدی استفاده میشه.با یادگیری این هنر می تونید برای خودتون و اطرافیان تون كیف های زیبا و متنوع بدوزید و به اصطلاح(به خودكفایی برسید?)مخصوصا خانوم ها كه داشتن كیف و كفش های زیاد رو خیلی دوست دارند.پس همراه ما باشید با آموزش دوخت كیف پول زیبای چرمی:

شما می توانید در این آموزش از وسایل حرفه ای یا از وسایل ابتدایی چرم دوزی استفاده کنید. من از وسایلی استفاده می کنم که نه زیاد پیچیده و نه زیاد ساده هستند. شما می توانید این وسایل را به راحتی از فروشگاه اینترنتی ما تهیه نمایید.

وسایل مورید نیاز برای دوخت كیف پول زیبای چرم:

مرحله ی اول:

قطعاتی كه در تصویر زیر می بینید با اندازه ی مشخص شده از چرم ببرید

مرحله ی دوم:

مطابق تصویر زیر،روی قطعات مشخص شده خط بكشید و با پانچ یا یك شی نوك تیز سوراخ هایی تا حد امكان با فاصله های مساوی ایجاد كنید

مرحله ی سوم:

دكمه ها رو به جای مناسب وصل كنید

مرحله ی چهارم:

حالا قسمت های كوچیك رو روی قطعه ی بزرگ بگذارید و با فواصل منظم سوراخ كنید و با نخ بدوزید

دوخت كیف پول زیبای چرم دوزی شما به پایان رسید و كیف آماده س.می تونید با قطعات رنگی چرم روی اون طرح های مورد علاقه تون رو بدوزید

از کیف چرمی دست دوز خود، لذت ببرید ! در صورت تمایل می توانید در دوره ی آموزش مقدماتی هنر وسایل چرمی  شرکت کنید.

همچنین این موضوع نیز می تواند برای شما جالب باشد: آموزش دست سازه های چرمی

چنانچه شما هنرمندان عزیز تمایل دارید تا آموزش های بیشتری را در این زمینه فرا بگیرید، می توانید به صفحه آموزش چرم دوزی مراجعه کرده و تمامی آموزش های لازم برای هنر چرم دوزی را با بهترین کیفیت یاد بگیرید.

 

سایت منبع:www.handmadiya.com

4.8 (95.38%) 13 votes
0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه