مدل های کچه دوزی روی لباس

1 سال پیش
Rate this post

سلام دو.ستان هنرمندم .

یکی از هنرهایی که بسیار جذاب هست و با اون میشه لباس ها و کیف و شال و انواغ البسه زیبا خلق کرد کچه دوزی روی لباس هست . امیدوارم با هنر کچه دوزی آشنایی داشه باشید . من یک توضیح کوتاه و البته جامع از کچه دوزی به افرادی که نا آشنا به هنر کچه دوزی هستند می دهم. در ضمن می توانید برای مشاهده آموزش های گام به گام و رایگان کچه دوزی به صفحه اموزش کچه دوزی مراجعه کنید.

به کچه دوزی ، کچه کاری هم گفته میشه چون برخلاف اسم کچه دوزی ما از هیچ نوع دوختنی برای کاردستی های کچه ای استفاده نمیکنیم . کچه دوزی بسیار شبیه به هنر نمد مالی خودمونه . در هنر کچه دوزی از الیاف کچه برای ساخت انواع دست سازه های کچه ای استفاده میشه . ساخت کاردستی های کچه ای به دو صورت هست . یکی استفاده از سوزن های مداوم و مستمر بر الیاف کچه برای درهم تنیدگی و شکل دادن به الیاف و یه روش دیگه فشرده سازی و فرم دادن با مخلوط آب و صابون و فشار آوردن به الیاف کچه .

در روش اول سوزن زدن به الیاف کچه برای ساخت عروسک های کچه ای کاربرد داره و نوع دوم معمولا برای ساخت کچه دوزی روی لباس و ساخت گل های کچه ای مورد استفاده قرار میگیره . در این پست سعی تعداد بالایی از لباس های کچه دوزی شده ، کیف های کچه کاری شده و انواع شال و کلاه و غیره که با الیاف کچه تزئیین شده اند رو آوردیم . امیدوارم از دیدن اون ها لذت ببرید.

لباس کچه دوزی شده

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کیف کچه دوزی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امیدوارم از دیدن لباس های کچه دوزی شده لذت برده باشید و دیدن این لباس ها به شما برای کچه دوزی روی لباس هاتون ایده داده باشه . برای مشاهده آموزش های کچه دوزی می تونید به صفحه آموزش کچه دوزی مراجعه کنید و الیاف کچه  و ابزار کچه دوزی رو از سایت هنری تهیه کنید.

Rate this post
0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه