آموزش ساخت کاردستی با نمد طرح قلب در ۶ قدم

1 سال پیش
قلب های نمدی
۴٫۵ (۸۹٫۷۳%) ۳۷ votes

قلب های نمدی یک هدیه ی عالی برای ولنتاین اند و یک کاردستی با نمد که آسون میشه اجراشون کرد. ولنتاین گذشت، اما نباید فراموش کرد که حیوانات خانگی هم نیاز به عشق ورزیدن دارند. دوست هایی که با نهایت صبوری وقتی که تلویزیون نگاه می کنیم و کتاب می خونیم یه گوشه میشینن و منتظر ما می مونن !چه سگ داشته باشید چه گربه، این کاردستی نمدی با قلب، راه خوبی برای نشون دادن اینه که بهشون توجه می کنید.

کارهای نمدی با لطافتی که دارند خیلی مناسب ساخت اسباب بازی برای دوست های کوچولوی شما اند. ما هم سعی می کنیم با فراهم کردن امکان آموزش نمد دوزی با الگو و کاردستی های نمدی بهتون در درست کردن اسباب بازی های نمدی کمک کنیم. نمد دوزی هنر خیلی شیرینیه و انجامش حتما باعث ایجاد نشاط و شور در زندگیتون میشه. از ساخت کاردستی با نمد طرح قلب لذت ببرید .

کاردستی با نمد

مواد لازم برای ساخت کاردستی با نمد طرح قلب

  • نمد با رنگ پاستلی و گچی (شما برای سگ ها احتمالا به ورق های نمدی بزرگ تری نیاز دارید)
  • برچسب لباس اتویی به شکل حروف
  • نخ گلدوزی با رنگی هماهنگ با رنگ نمد ها
  • سوزن مناسب برای نمد دوزی
  • الیاف مصنوعی برای پر کردن قلب ها

کاردستی با نمد

قدم اول: برش الگو

برای ساخت کاردستی با نمد قلب، نیاز به برش شکل قلب بر روی نمد دارید. مطمینا تا به حال قلب های عروسکی و کارتونی رو دیدین. شما باید از نمدتون، دو تا قلب هم اندازه و یک نوار بلند برای هر قلب نمدی اسباب بازی ببرید. مثل عکس.

کاردستی با نمد

قدم دوم: چسباندن حروف

حروف دلخواهتون رو با دقت صاف و در مرکز قلب های نمدی که بریدید بذارید. روی حروف اتو بکشید. سعی کنید دمای اتو رو بر اساس جنس اون حرف تنظیم کنید تا بهش آسیبی نزنید. اگر نیاز شد از یک لایه ی خیلی نازک برای قرار دادن بین اتو و حروف استفاده کنید تا گرما غیر مستقیم به حروف برسه.

کاردستی با نمد

قدم سوم: جفت کردن

انتها و پایین یکی از قلب هایی که بریدید رو با سر نواری که بریدید جفت کنید و با استفاده از سوزن، دور تا دور قلب کوک شل بزنید تا وقتی که یک دور کامل بشه.

کاردستی با نمد

کاردستی با نمد

قدم چهارم: دوختن عرض نوار

وقتی که دور قلبتون یک دور کامل کوک زدید، مثل شکل عمل کنید و عرض دو سر نوارتون رو به هم کوک بزنید.

کاردستی با نمد

قدم پنجم: نیمه ی گم شده قلب

کوک زدن رو با اضافه کردن تکه ی دوم قلبتون ادامه بدید. و همون روندی که برای تکه اول انجام دادید برای این قسمت هم انجام بدید و دور تا دور قلب رو کوک های شل بزنید.

فقط فراموش نکنید بخشی از قلب رو  باز بذارید تا بتونید الیاف مصنوعی رو واردش کنید. اگر اندازه اش ۴ سانتی متر باشه چه بهتر.

کاردستی با نمد

قدم ششم: ورود دادن الیاف و تمام!

الیاف رو بریزید توی شکم قلبتون. بخش بازمونده رو ببندید. و هدیه اش بدید به دوست کوچولوی پشمالوتون.

کاردستی با نمد

خیلی با مزه است! البته شما می تونید روی قلبتون هر نوشته ای که دلتون می خواد بذارید. اما من هر وقت اسباب بازی سگم رو می بینم که روش نوشته شده “دم من فقط برای تو تکون می خوره” خیلی هیجان انگیزه! اوایل سگم زیاد باهاش ارتباط برقرار نمی کرد. اما جدیدا همین که غذاش تموم میشه شروع می کنه به بازی کردن باهاش.

اگر دنبال ایده های دیگری برای اجرا هستید به بخش نمد دوزی در وبلاگمون سر بزنید.

فراموش نکنید همیشه می تونید برای دیدن آموزش های متنوع این هنر به صفحه ی نمد دوزی مراجعه کنید. اگر به هنر نمد دوزی علاقه مند شدید میتونید برای دیدن آموزش های پایه به صفحه ی آموزش نمد دوزیمراجعه کنید .

کاردستی با نمد

4.5 (89.73%) 37 votes
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه