آموزش نمد دوزی پنکیک صبحانه

1 سال پیش
Rate this post

سلام به شما دوستای خوب و هنرمندم امیدوارم كه حالتون عالی باشه

امروز یه مطلب با موضوع آموزش نمددوزی پنکیک صبحانه براتون آماده كردم. 😀 نمد دوزی یك هنر پر طرفدار در بین خانوم ها هست به دلیل كاربردی بودن و تنوع زیاد دست سازه های نمدی كه به خصوص در زمینه ی تزیینات اتاق كودك و گیفت های مناسبتی طرفداران زیادی داره،بسیاری از خانوم ها از این هنر برای كسب و كار خانگی استفاده می كنند.شما با تمرین و تكرار می تونید مهارت تون رو در این هنر زیاد كنید و با نمد های رنگارنگ چیزهای قشنگ زیادی از جمله عروسك،وسایل تزیینی اشپز خونه (مثل كاور دستگیره در یخچال)،وسایل تزیینی اتاق كودك،گیفت های زیبا برای مناسبت های مختلف و…درست كنید و لذت ببرید. 😉 پس اگر علاقه مند به یادگیری این هنر زیبا هستید ما در وبلاگ هنری كلی مطالب آموزش نمد دوزی داریم كه میتونه براتون مفید باشه.پس همراه باشید با آموزش نمد دوزی پنکیک صبحانه : 

وسایل مورد نیاز برای آموزش نمد دوزی پنکیک صبحانه : 

مرحله ی اول:

 

دو تا دایره ی بزرگ هم اندازه از نمد كرمی و چند دایره ی كوچیك از نمد آبی تیره بچینید.دو دایره ی كرمی رو روی هم بگذارید

مرحله ی دوم:

دو قطعه ی دایره ی كرمی رنگ رو با دور دوزی با نخ معمولی بدوزید اما یك قسمت كوچیك رو برای وارد كردن پشم شیشه، دوخته نشده باقی بذارید.

مرحله ی سوم:

كمی پشم شیشه وارد دایره كنید و اون قسمت باقی مونده رو بدوزید.

بسته به سلیقه و امكاناتتون می تونید با دست و نخ دمسه دو داره رو به شكل دور دوزی به هم بدوزید یا از چرخ خیاطی و نخ معمولی استفاده كنید كه نمونه هر دو رو در تصویر زیر می بینید.

مرحله ی چهارم:

حالا نوبت میرسه به بلوبری های روی پنكیك های نمدی مون.وسط هر دایره ی آبی یك ضربدر با نخ دمسه ی سفید بدوزید.بعد دور دایره رو با نخ معمولی هم رنگ نمد آبی دوخت بزنید به طوری كه نخ رو زیر و روی نمد میبرید.به تصویر زیر دقت كنید تا كاملا متوجه بشید.

مرحله ی پنجم:

یك قطعه ی كوچك پشم شیشه گلوله كنید و وسط دایره بگذارید بعد نخ آبی رو بكشید تا دایره جمع بشه .

نخ رو كامل بكشید و گره بنید ولی مواظب باشید چون اگر خیلی محكم نخ رو بكشید ممكنه نخ پاره شه و در بره

بلوبری های شما آماده هستن میتونید اون ها رو روی پنكیك های نمدی بچسبونید .

این هم از نتیجه ی نهایی آموزش پنکیک صبحانه نمدی 

امیدوارم این مطلب براتون مفید بوده باشه و لذت برده باشید.در آینده براتون باز هم مطالب اموزش نمد دوزی خیلی جذابی خواهیم گذاشت پس همراه ما باشید?

چنانچه علاقه مند به یادگیری نمد دوزی هستید می توانید به صفحه آموزش نمد دوزی  مراجعه کنید.

برای آموزش دوخت دندان موشی که بسیار مورد استفاده در هنر نمد دوزی به صفحه آموزش نمد دوزیمراجعه کنید.

اگر به دنبال آموزش های بیشتر در مورد عروسک نمدی با الگو هستید می توانید به صفحه آموزش عروسک بالرین و صفحه آموزش عروسک سرآشپز مراجعه کنید.

 

 

سایت منبع: burntmuffin.com

Rate this post
0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه