آموزش کهنه کاری با استفاده از رنگ های مولتی سرفیس

11 ماه پیش
Rate this post

کهنه کاری از جمله هنرهای دکوراتیو هست که به کمک  آن سطوحی که در معرض خرابی هست رو میتونید دوباره زیبا کنید . 😛  در تکنیک کهنه کاری از رنگ های مولتی سرفیس استفاده میکنیم و به کمک سمباده حالت آنتیک به سطحمون میدیم .در آموزش کهنه کاری میخوایم بهتون یاد بدیم که چه جوری شروع کنید و از چه مواد و ابزاری براری این کار استفاده کنید و با هم مرحله به مرحله پیش میریم . هنر کهنه کاری بسیار ساده و شیرین هست و مطمئنم با یاد گرفتنش میتونید کارهای زیبا و جذابی انجام بدین . پس با ما در آموزش کهنه کاری همراه باشید : 

مواد و ابزار لازم برای شروع آموزش کهنه کاری : 

قلم موی سایز ۵۰
بهترین انتخاب رنگ برای سطوح در معرض آسیب رنگ های مولتی سرفیس هستند بنابراین ابتدا تمام سطح سطل رو با رنگ قرمز مولتی سرفیس رنگ آمیزی می کنیم.
بعد از خشک شدن رنگ زیرین با قلم مو و رنگ سفید تمام سطح خارجی رو رنگ آمیزی می کنیم و قسمت هایی از داخل سطل رو فقط با قلمو سفید می کشیم تا حالتی مانند پتینه پیدا کنه.
حالا با استفاده از سمباده به سطح سطل بکشید تا رنگ سفید خراشیده شود و رنگ زیرین نمایان شود.به ایت تکنیک کهنه کاری می گویند.
با استفاده از رنگ مولتی سرفیس می تونید روی یه قطعه چوب رو هم رنگ امیزی کنید و تابلو بسازیدخاصیت رنگ های مولتی سرفیس این هست که برای همه سطوح مناسب هستند.
یک هفته به رنگ اجازه بدید تا کاملا خشک شه و بعد از سطللتون استفاده کنید.امیدوارم این آموزش مورد توجه شما قرار گرفته باشه.
امیدوارم از آموزش کهنه کاری لذت برده باشید .  😉 
اگر به هنر کهنه کاری و دکوپاژ علاقه مند شدید میتونید به صفحه ی آموزش دکوپاژ مراجعه کنید . 
میتونید برای دیدن آموزش های متنوع دکوراتیو مثل پتینه به صفحه ی آموزش پتینه مراجعه کنید . 
Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه