آموزش نقاشی دکوراتیو در ساخت جا شمعی

10 ماه پیش
Rate this post

دوستای هنرمند هنری سلام  😉 امروز براتون یه آموزش نقاشی دکوراتیو جذاب و پر کاربرد و اماده کردم . در این آموزش میخوایم جاشمعی زیبا و بسیار ساده ای بسازیم که میتونیم برای دکور خونه ازشون استفاده کنیم . با من در آموزش نقاشی دکوراتیو همراه باشید . از این آموزش میتونید برای ساختن سایر ظروف مثل بشقاب و کاسه و .. هم استفاده کنید . بیاین شروع کنیم 😛

برای این آموزش نقاشی دکوراتیو به مواد و ابزار زیر احتیاج داریم :

جاشمعی یا لیوان شیشه ای 

چسب بیندر

قلم مو 

پودر اکلیل

رنگ اکرلیک طلایی

رنگ اکرلیک سفید

شمع وارمر 

خب بریم شروع کنیم جا شمعیمون رو بسازیم .

با قلم مو در یک ظرف، چسب و پودر اکلیل رو خوب با هم مخلوط میکنیم .

ظرف رو به پشت بر میگردونیم و مخلوطی رو که ساختیم با قلم مو به کل ظرف میزنیم . و میذاریم که کاملا خشک بشه . دقت کنید از چسبی استفاده کنید که بعد از خشک شدن بی رنگ بشه .

بعد از خشک شدن مخلوط چسب و پودر اکلیل از رنگ اکرلیک طلایی استفاده میکنیم . رنگ اکرلیک رو به کل سطح خارجی ظرف میزنیم .

بعد از خشک شدن رنگ اکرلیک طلایی از رنگ اکرلیک سفید استفاده میکنیم . مانند مرحله ی قبل رنگ سفید دو به کل بخش خارجی ظرف میزنیم .

وقتی که رنگ سفید کاملا خشک شد ظرف را بر میگردانیم و شمع را داخل ظرف میذاریم . شمع ها رو که روشن کنیم جاشمعی مانند تصویر زیر خواهیم داشت .

هنر دکوراتیو بسیار گسترده است . اگر علاقه مندین که آموزش های بیشتری از این هنر ببینید به صفحه ی آموزش دکوپاژ یا پتینه مراجعه کنید .

امیدوارم از این آموزش نقاشی دکوراتیو لذت برده باشید و جاشمعی های زیبا و رنگارنگی بسازید .

از این آموزش میتونید برای تزیین سفره ی هفت سین یا مناسب های دیگه استفاده کنید .

یکی از کارهای هیجان انگیز و بسیار ارزشمند اینه که دستسازه های خودمون رو هدیه بدیم ، به کمک این آموزش نقاشی دکوراتیو میتونید ظروف دستساز خودتون رو به عزیزانتون هدیه بدین .

Rate this post
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه