آموزش تابلو دکوراتیو بالرین

10 ماه پیش
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

دوستان هنرمند و همراهان هنری سلام  😀  حتما شما هم تابلو های زیبا و ساده ای رو دیدین که دلتون خواسته اون ها رو داشته باشید ولی با قیمت بالایی در فروشگاه ها به فروش میرسند در این مطلب براتون آموزش تابلو دکوراتیو رو آماده کردیم که یاد بگیرید و خودتون تابلوی دلخواهتون رو با هزینه ی بسیار کمتر بسازید و برای تزیین دکور منزلتون ازشون استفاده کنید . در این آموزش بهتون یاد میدیم که تابلوی دکوراتیو بالرین رو بسازید . با یاد گرفتن آموزش تابلو دکوراتیو میتونید طرح هاتون رو با ایده های مختلفی اجرا کنید . پس با ما در این آموزش همراه باشید .

 

برای آموزش تابلو دکوراتیو به مواد و ابزار زیر نیاز داریم :

قاب چوبی 

رنگ اکرلیک به رنگ دلخواهتون ( ما در این آموزش از رنگ اکرلیک سبز-ابی استفاده کردیم )

قلم مو 

چسب 

کاغذ رنگی گلبهی برای ساختن گل های دامن بالرین

برای شروع قاب چوبی رو با رنگ دلخواهمون رنگ میکنیم . کاملا یک دست باشه اگر لازم بود میتونید دو بار رنگ بزنید .

در این آموزش تابلو دکوراتیو ما الگوی بالرین رو داریم ، الگوی بالرین رو روی کاغذی که نازک و لطیف باشه مثل دستمال کاغذی بزارین و بچینید .

 

جای مناسب قرار گرفتن الگو را روی قاب چوبی که کاملا خشک شده انتخاب میکنیم . و بعد سطح مورد نظر رو چسب میزنیم و الگو را روی ان میچسبانیم . دقت کنید از چسبی استفاده کنید که بعد از خشک شدن بی رنگ شود . بعد از اینکه چسب خشک شد نوبت درست کردن گل های دامن بالرین هست . مانند عکس زیر گل های دامن دا درست میکنیم .

به سلیقه ی خودتون میتونید گل ها رو در سایزهای مختلف درست کنید و روی تابلو بچسبونید .

به همین ترتیب تابلوی دکوراتیو ما آماده شد .

برای تزیین این تابلو راه های متنوعی هست . میتونید از نوارهای پوم پوم برای تزیین دامن استفاده کنید یا از نوارهای کتان برای تزیین اطراف قاب استفاده کنید .

آموزش تابلو دکوراتیو به پایان رسید ، امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید و تابلوهای زیبایی بسازید .

 

5 (100%) 2 votes
0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه