مدل زیورآلات دست ساز

1 سال پیش
۲٫۵ (۵۰%) ۱۰ votes

 

سلام دوستان هنرمند و همراهان وبلاگ هنری

در این پست قصد داریم مدل انواع زیورآلات دست ساز رو برای شما به نمایش بزاریم . این زیورآلات دست ساز بسیار جذاب و نوین هستن ودر ساخت اون ها از جنس های مختلفی از مهره ها ، سنگ ها و منجوق ها استفاده شده . در این پست علاوه بر اینکه مدل های جدید زیورآلات رو برای شما جمع آوری کردیم به معرفی انواع سنگ ها و مهره ها و منجوق های استفاده شده در هر یک از دستبندهای دست ساز و همچنین گردنبند های دست ساز می پردازیم. 😀

برای تهیه مواد و ابزار مورد نیاز این آموزش بر روی تصاویر زیر کلیک کنید

          

مدل دستبند دست ساز با مهره

تمامی دستبندهای دست ساز زیر با انواع گوناگون سنگ ها ساخته شده اند . سنگ ها را می توان به انواع مختلفی مانند سنگ تراش خورده و سنگ تراش نخورده تقسیم کرد چند نمونه از دستبندهایی که با سنگهای تراش نخورده ساخته شده اند در تصاویر زیر قابل مشاهده است .

برای مشاهده سنگ های عقیق تراش نخورده به صفحه  سنگ عقیق تراش نخورده مراجعه کنید .

  

  

  

   

   

    

  

  

 

مدل دستبندهای دست ساز با سنگ تراش خورده

  

  

       

    

    

      

  

    

   

 

زیورآلات دست ساز با سنگ فیروزه

     

    

کریستال

  

  

   

 

سنگ آذرخش

    

مهره

    

   

  

مهره نگین دار

   

مدل دستبند دست ساز با سنگ یخی

سنگ یخی هم نوعی سنگ است که به دلیل شفاف بودن به سنگ یخ معروف است برای دیدن این سنگ به صفحه سنگ یخی مراجعه کنید.

مدل زیورالات دست ساز با مروارید

مرواید های طبیعی و مصنوعی در ساخت زیورآلات دست ساز کاربرد زیادی دارن ، به خاطر براق بودن سطح مروارید ها معمولا از تزکیب مروارید ها با خرج کارهای براق و نگین دار و همچنین روبان های ساتن بسیار استفاده میشه برای مشاهده و خرید انواع مروارید ها در سایز ها و رنگ های .مختلف می تونید به صفحه مروارید مراجعه کنید.

         

     

    

مدل زیورآلات دست ساز با منجوق

زیورآلات دست سازی که با منجوق ساخته میشن معمولا بسیار با ظرافت هستن و برای بافت اون ها اغلب از دستگاه منجوق بافی استفاده میشه . مدل های زیر همگی نمونه ای از زیور آلات دست ساز با منجوق هستن برای مشاهده و خرید انواع منجوق ها به صفحه منجوق و برای خرید دستگاه مخصوص به صفحه دستگاه منجوق بافی مراجعه کنید.

   

  

  

  

 

  

اگر به ساخت زیور آلات دست ساز علاقمندید و مایلید تا بتوانید انواع زیور آلات دست ساز مورد علاقه خودتان را در منزل بسازید، می توانید از کلاس  آموزش ساخت زیور آلات دست ساز  در سایت هنری موجود است، به صورت مجازی استفاده کنید.

همچین می توانید انواع سنگ های زیبا و جذاب را با تنوع فوق العاده زیاد در لینک سنگ و مهره مشاهده و تهیه کنید.

2.5 (50%) 10 votes
0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه